Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

MENU

Aktivity do rodiny

Zde naleznete různé aktivity (výtvarné, dobrodružné, rukodělné, kulinářské...) k prohloubení vztahů ve vaší rodině.

Už několik let má Centrum pro rodinu Šumperk, z. s. své facebookové stránky. Na nich Vám nic neunikne, kromě informací můžete sledovat i zpětné reakce z programů a mnoho fotografií  a plakátů. Najdete nás na https://www.facebook.com/CentrumProRodinuSumperkOS

Již třicet let vydává Centrum pro rodinný život v Olomouci inspirativní časopis  Rodinný život, který se orientuje na rodinu a rodinný život ve všech jeho pestrých podobách a projevech, radostech nebo starostech všedních i svátečních dnů. Více o časopise najdete na www.rodinnyzivot.eu.

Od září 2021 měly rodiny možnost každý měsíc navštívit 11 kostelů šumperského děkanátu a vyplnit   po mši svaté poznávací listy s úkoly.   V září 2022   - jak jsme slíbili - zde máme zasloužené vítěze celoročního putování -Vítězové putování Poznej svůj děkanát 

cviceni s miminkem 448Pomalu se blíží zima..🌬️ ❄️
Sice trávíme více času doma, ale nic nebrání tomu pořádně si s dětmi zacvičit a protáhnout se.. 🧘‍♀️🧘‍♂️🤸‍♀️🤸‍♂️

Pro všechny,  kdo s dětmi rádi tvoří,nabízíme odkaz na webové stránky Šikulík - https://www.sikulik.cz/.

Martín de ToursSvátek svatého Martina se blíží. V roce 2022 připadá na pátek 11. 11.  I letos se můžete těsit na chystané Svatomartinské posezení na farním středisku. Svátek můžete oslavit ale i v kruhu rodinném, dát si husičku a popovídat si , kdo to svatý Martin vlastně byl a co udělal.

Protože se blíží svátek Všech zemřelých, kdy v soukromí či na hřbitově myslíme na naše zemřelé, můžete si oprášit Dušičkové putování, které jsme pro vás připravili v roce 2020. Putovali jsme společně  po místech v našem okolí, kde odpočívají zemřelí našeho města. 

 

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2024 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz