Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

Poradenské služby Centra pro rodinu Šumperk

Psychologické poradenství Centra pro rodinu Šumperk probíhá po předběžné domluvě. Nejprve je nutné zkontaktovat Mgr. Lenku Špatnou na tel. 731 402 395, která zajistí následně konzultaci se samotnou psycholožkou. Psycholožka Mgr. et Ing. Pavlínou Vaculková nabízí poradenství, které je určeno pro ty, kteří procházejí obtížným životním obdobím či mají problémy v partnerském vztahu či ve vztazích obecně, stojí před životním rozhodnutím, postrádají smysl života. Setkání jsou zpoplatněna dle předchozí domluvy.

Poradenské služby Centra pro rodinný život v Olomouci

ODBORNÉ PORADENSTVÍ V CENTRU PRO RODINNÝ ŽIVOT V OLOMOUCI

Centrum zprostředkovává odborné poradenství v různých oblastech a situacích lidského života, konkrétně:

PORADENSTVÍ PRO RODIČE - Bc. Marcela Kořenková - Určeno rodičům, kteří aktuálně řeší těžkosti vztahu s dítětem, jsou konfrontováni výchovnými neúspěchy či odmítavými postoji nespolupráce dítěte. Poradenství je nabídnuto ale i těm rodičům, kteří neřeší tzv. patologii vztahu, ale touží svůj vztah s dítětem více prohloubit, obnovit, zkvalitnit. Poradenská služba probíhá ve středu odpoledne, po předběžném telefonickém přihlášení. První konzultace je za dobrovolný příspěvek, za druhou a další se platí 200,- Kč / hodinu.

MANŽELSKÉ A RODINNÉ PORADENSTVÍ - Mgr. Vít Hušek, Th.D. - Problémy osobní, partnerské, manželské, rodinné a v mezilidských vztazích. Poradenská služba probíhá  ve čtvrtek odpoledne,  po předběžném telefonickém přihlášení. Na konzultaci se přispívá 50,- Kč / hodinu.

PORADENSTVÍ V OBTÍŽNÝCH ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH - Bc. Marcela Řezníčková - Problémy v náročných životních situacích jako např. úmrtí blízkého člověka, situace při rozpadu rodiny, trýznivé prožívání současného životního stavu apod. Probíhá každou středu po předběžném telefonickém přihlášení.

PASTORÁLNĚ-TERAPEUTICKÉ PORADENSTVÍ - MUDr. Jitka Krausová - Problémy víry, psychické problémy, otázky osobnostního růstu. Poradenská služba probíhá v dopoledních i odpoledních hodinách po předběžném telefonickém přihlášení.

Bližší informace o poradenství na Centru pro rodinný život v Olomouci a volných termínech získáte na tel. 587 405 250-3, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz