Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

MENU

 

Víkend pro matku s dcerou organizujeme ve spolupráci s Centrem pro rodinu Jitřenka v Hranicích, je určen pro dívky od 9 let (horní hranice není určena)  a uskuteční se od 12. do 14.dubna

Maminky a dcery zveme do krásného prostředí vesničky Mladoňov (u Šumperka), konkrétně do nově zrekonstruované školy, kde se několik let nachází centrum ekologické výchovy. Zde máme zajištěno ubytování v 11 pokojích (se sociálkami na chodbě), čili je možné, aby v každém pokoji byla maminka s dcerou samostatně. Počítat můžete s celodenní stravou a prostorem pro všechny naše aktivity (kromě pokojů můžeme využít jídelnu a dvě společenské místnosti).

Na co se maminky a dcery mohou těšit? Samozřejmě na čas pro mamku s dcerou dohromady, ale bude i program pro mamku zvlášť a dceru zvlášť. Nebudou chybět tvořivé aktivity, biblické tance, procházky po okolí a mnoho dalšího.  Pokud je v rodině více dcer, je dobré přijet jen s jednou a příště zase s další a užít si program pouze ve dvojici.

K společnému či individuálnímu ztišení a modlitbě můžeme využít   kostel svatého Mikuláše, který je v podstatě hned vedle (50 m) a klíče od něj jsou přislíbeny. 

Přihlášky se jménem obou účastnic, datem narození a bydlištěm posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  do 20. března. Cena pro maminku a dceru je 2800,- Kč, platbu posílejte na účet 2200920724/2010, do poznámky napište příjmení vás obou a Víkend pro mamku a dceru. Zaplacením částky vás budeme považovat za přihlášené. Pokud svůj pobyt zrušíte tři dny předem a méně, účtujeme storno poplatek 50 %. Pokud se nacházíte v tíživé finanční situaci, je možné se domluvit na slevě. 

V případě jakýchkoliv dotazů pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na telefon 7314023

 

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2024 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz