Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

MENU

Jak už je dlouhodobou tradicí, i letos se šumperská farnost a Centrum pro rodinu Šumperk zapojily do Tříkrálové sbírky. Na fotografie z právě probíhající sbírky můžete kouknout zde:https://cprsumperk.rajce.idnes.cz/Trikralova_sbirka_2022_pozehnani%2C_spolecny_gulas%2C_koledovani/ 

                                     

Od pondělí 13. prosince  proběhnou v celé ČR Dny vděčnosti zdravotníkům. Pokud jste naladěni na stejnou vlnu a zdravotníkům chcete dát najevo, že si jejich práce vážíte, můžete napéct (vánoční) cukroví nebo sušenky či cokoliv, co je dobré a trošku vydrží. Předáme to zdravotnickému personálu z 1. Kardiologické kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci, konkrétně na oddělení Covid Jip. Napečené dobroty budeme "vybírat" v pondělí a úterý po předběžné domluvě. Pokud se chcete zapojiit, nevájhejte nás kontaktovat  s informací o tom, co a kolik napečete. Zároveň se domluvíme na předání upečeného. Kontakt -  731 402 395 Lenka Špatná. DĚKUJEME. Co můžete udělat navíc?

  • Napište svým zdravotníkům sms nebo mail
  • Poděkujte osobně
  • Udělejte pro ně vánoční přání
  • Zorganizujte ve svém okolí cokoliv by zdravotníky mohlo potěšit. Nemusí to být pouze v tomto týdnu. 

Zde se vždy dozvíte aktuální informace týkající se opatření, která respektujeme a dodržujeme při našich událostech.

Rok rodiny je vyhlášený od 19. března 2021 do 26. června 2022, aby papež František upozornil svět na důležitost a význam rodiny.

 

V rámci tohoto projektu můžete poznávat kostely v našem děkanátu Šumperk. Tento měsíc konkrétně - - o nedělích 7., 14., 21., 28. listopadu - máte možnost navštívit kostel Svatého Vavřince v Sobotíně.

Zveme vás na Den pro rodinu do Suché Lozi u příležitosti výročí 1 100 let od smrti svaté Ludmily, který se koná v sobotu 18. září 2021. Budou se zde losovat ceny pro rodiny, které se účastnily Diecézního putování za sv. Ludmilou.

 

Všechny maminky navštěvující programy Centra pro rodinu, které jsou doma s dětmi i dopoledne, zveme na předprázdninové posezení na zahradě na ulici M. R. Štefánika 26. Posedíme u kafíčka, pro děti budou připraveny venkovní hračky a uděláme si takové neformální rozloučení se školním rokem. Program se uskuteční ve čtvrtek 24. června od 9.30 do 12.00 max. Prosím o vaši zpětnou vazbu na mail cprsumperk@ado. cz program je určen pouze předem přihlášeným. Těšíme se na vás

V letošním roce si připomínáme 1100 let od smrti svaté Ludmily. Navštivte během prázdnin místa ve svém okolí, kde ji uctívali naši předkové, kde je vyobrazena nebo kde jsou po ní pojmenované charitní či sociální služby.

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2022 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz