Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

MENU

Zveme vás na Den pro rodinu do Suché Lozi u příležitosti výročí 1 100 let od smrti svaté Ludmily, který se koná v sobotu 18. září 2021. Budou se zde losovat ceny pro rodiny, které se účastnily Diecézního putování za sv. Ludmilou.

 

Všechny maminky navštěvující programy Centra pro rodinu, které jsou doma s dětmi i dopoledne, zveme na předprázdninové posezení na zahradě na ulici M. R. Štefánika 26. Posedíme u kafíčka, pro děti budou připraveny venkovní hračky a uděláme si takové neformální rozloučení se školním rokem. Program se uskuteční ve čtvrtek 24. června od 9.30 do 12.00 max. Prosím o vaši zpětnou vazbu na mail cprsumperk@ado. cz program je určen pouze předem přihlášeným. Těšíme se na vás

V letošním roce si připomínáme 1100 let od smrti svaté Ludmily. Navštivte během prázdnin místa ve svém okolí, kde ji uctívali naši předkové, kde je vyobrazena nebo kde jsou po ní pojmenované charitní či sociální služby.

Ve dnech 8. – 13. května proběhne 13. ročník týdne pro rodinu s mottem „Rodinná pohoda není náhoda“ . Týden pro rodinu je oslavou toho nejcennějšího, co máme – rodiny. Vyhlašovatelem je Rodinný svaz ČR. Program vytvářejí členové Rodinného svazu ČR, kterými jsou centra pro rodinu a také další organizace, které se k Týdnu připojí. 

Nabízíme v rámic  Týdne pro rodinu, který probíhá ve dnech 8. – 13. května s mottem „Rodinná pohoda není náhoda“ .

Prožíváme postní dobu a zároveň papež František vyhlásil rok sv. Josefa, jako zvláštní příležitost prohloubit svůj vztah s tímto vyjímečným světcem a také vztahy ve vlastních rodinách.

 

Seriál z produkce našich rodin s názvem "POD POKLIČKOU POSTNÍ DOBY", který je inspirován tématy nadcházejících postních nedělí, je u konce. Poslední díl -  šestý - je věnovaný jak Květné neděli, tak křesťanským a lidovým obyčejům nadcházejícího Svatého týdne.

https://www.youtube.com/watch?v=DbydT8kl3Iw

Pro přehlednost uveřejňujeme odkazy na předchozí videa v jednom příspěvku:

Všem manželským párům i rodičům jako malou pozornost k nastávajícímu Národnímu týdnu pro manželství přinášíme slibovaný odkaz na video seminář s manžely Smékalovými s názvem "O manželství a dětech aneb Plaveme v tom s vámi".https://youtu.be/D3bJrnPxrdg

Více informací na https://rodinnyzivot.cz/co-delame/animaro/

 

Koukněte na video pozvánku na seminář  "O manželství a dětech aneb Plaveme v tom s námi:-)".  Video bude k dispozici od 7. února, kdy začíná Národní týden manželství, na našich webových stránkách.

https://www.youtube.com/watch?v=Svv_xyxUePM

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2021 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz