Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

MENU

Zveme všechny manželské páry i ostatní zájemce na online adventní duchovní obnovu, kterou nás bude provázet P. Mgr. Bogdan Stępień, OSPPE.

Srdečně zveme na tři besedy, které jsme pro vás naplánovali v podzimním čase. Pozvali jsme velmi inspirativní ženy, které mají co nabídnout. Pokud vás nabídka zaujala, určitě přijďte mezi nás. 

Kurz, který organizujeme už po několikáté, a stále je o něj zájem. Přivítáme už jen náhradníky. 

Rádi bychom Vám zprostředkovali odkaz na stránky manželů Smékalových. Manželé Smékalovi se více než 15 let  společně věnují manželskému poradenství.Více na jejich webových stránkách https://www.smekalovi.cz/.  Doporučujeme především jejich natočené videosemináře s manželskou tematikou. Více o nich naleznete zde. Semináře Konflikty a Za zavřenými dveřmi si nemusíte koupit, ale je možné si na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel 731402395 zažádat o odkaz na ně.. 

Pro církevně nesezdané rodiče, kteří žádají pro své dítě křest, je určena příprava,  která se skládá   ze čtyř setkání. O křest rodiče žádají kněze, u kterého absolvují dvě setkání. Další dvě setkání proběhnou v rodině lektorů, kteří jsou pro to určeni. V děknátu Šumperk to jsou   Ivona a Jan Kamlarovi  - kontakt  724 347 771.  

Dne 18. září 2022 zveme šumperskou farnost i další farnosti z našeho děkanátu na Dožínkovou slavnost. Součástí bude poděkování za úrodu během deváté mše svaté. Po mši svaté zveme všechny farníky na farní středisko, kde bude za menší peníz připraveno jak něco k jídlu – aby hospodyňky nemusely pospíchat kvůli obědu domů – tak nabídka úrody z našich zahrádek. Prosíme proto, abyste se zapojili i vy, kteří jste na zahrádce sklidili nějakou úrodu – od ovoce a zeleniny počínaje, různými džemy, sirupy či slivovičkami😊konče. Své produkty – s názvem produktu, popřípadě jménem dárce – noste na faru nejpozději do soboty 17. září. dopoledne. Koupí jídla či produktů přispějete na adoptovaného chlapce naší farnosti z Haiti. 

Od září 2021 měly rodiny možnost každý měsíc navštívit 11 kostelů šumperského děkanátu a vyplnit   po mši svaté poznávací listy s úkoly.   Jak jsme slíbili, po roce vyhlašujeme vítěze tohoto našeho putování.

Každý rok poslední srpnovou sobotu se na Svatém Hostýně rodiny setkávají na mši svaté s otcem arcibiskupem, aby společně poděkovaly za prázdniny a vyprosily si Boží požehnání pro následující školní rok. Tradičně pro ně chystáme nejen program duchovní, ale také zábavný program pro děti: s ohledem na každoroční tematické zaměření se děti mohou dozvědět něco nového a vyzkoušet rukodělné či sportovní disciplíny.

Více informací naleznete zde: https://rodinnyzivot.cz/2022/05/23/pout-rodin-na-svatem-hostyne-2022/


Během letních prázdnin budete mít možnost navštívit 50 míst v olomoucké arcidiecézi, na kterých bude třeba objevit heslo a pomocí aplikace se pak dostanete na stránku s překvapením pro děti, rodiče, ... 😊  další instrukce zde - bit.ly/3MrGx6x

Jak už je dlouhodobou tradicí, i letos se šumperská farnost a Centrum pro rodinu Šumperk zapojily do Tříkrálové sbírky. Na fotografie z právě probíhající sbírky můžete kouknout zde:https://cprsumperk.rajce.idnes.cz/Trikralova_sbirka_2022_pozehnani%2C_spolecny_gulas%2C_koledovani/ 

                                     

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2022 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz