Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

MENU

 

Víkend pro matku s dcerou organizujeme ve spolupráci s Centrem pro rodinu Jitřenka v Hranicích, je určen pro dívky od 9 let (horní hranice není určena)  a uskuteční se od 12. do 14.dubna

 

Zveme vás na další říjnový výlet, tentokrát  na putování do kaple Panny Marie Celenské nad Rychnovem na Moravě. Ve 14.30 nám dokonce přijde otevřít kapličku zdejší pan farář. Těšíme se na vás. 

Srdečně zveme všechny, kteří mají rádi podzimní procházky, modlitbu v přírodě a kapličky:-)

 

Děkujeme všem, kdo se jakkoliv zapojili do naší dožínkové slavnosti. Poděkování za úrodu při mši, nesení obětních darů v podobě plodů z našich zahrádek, krásný hudební doprovod scholicky v kostele a benefiční prodej produktů ze zahrad a famózních dobrůtek k občerstvení na farním středisku, to vše podtrženo radostnou atmosférou ze společného setkání... o tom všem byly dožínky u nás. Bylo to super. Výtěžek z benefice poputuje na programy pro děti pro Centrum pro rodinu Šumperk z. s. Moc si toho vážíme a děkujeme moc.

                 

              ¨¨ 

 

Příští čtvrtek vás čeká v rámci Týdne pro rodinu (www.tydenprorodinu.cz) v domově důchodců Festival rodiny. Sociální služby pro seniory Šumperk pro vás připravily bohatý program pro rodiny. Pro děti zde budou nachytány zábavné úkoly, které pro ně připraví Centrum pro rodinu Šumperk z. s. a Vila Doris. Určitě přijďte, těšíme se na Vás. Plakát naleznete zde.

 

Po úspěšném prvním ročníku i letos 18. května uspořádají Sociální služby pro seniory Šumperk, p.o. ve spolupráci s Centrem pro rodinu a dalšími organizacemi v Šumperku Festival rodin. Jedná se o zábavné odpoledne určené pro klienty domova, jejich rodiny a širokou veřejnost. Centrum pro rodinu bude zajišťovat 8 stanovišť pro děti. Těšíme se na Vás . Více o Týdnu pro rodinu zde.

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2024 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz