Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

MENU

Manželství je dynamický proces, který můžeme přirovnat ke střídání ročních období. Co přináší (ale i bere) jaro, léto, podzim a zima v manželství? ▪️ Jaké jsou znaky jednotlivých období? ▪️ Jak neustrnout v některém z ročních období manželství? 💕 Tato i další témata na online přednášce s úspěšnou vztahovou koučkou Mgr. Milenou Mikulkovou. 

V rámci Národního týdne manželství zve Centrum pro rodinu na tyto programy:

 

Tento kurz zaujímá už několik let své pevné místo v nabídce kvalitních preventivních programů  pro rodiče. Ve svém pojetí vychází z principů individuální psychologie Alfreda Adlera a jeho žáka Rudolfa Dreikurse a snaží se odpovědět jak na to, při výchově dětí. Určitě stojí za to využít jeho on-line podobu. Z pohodlí domova to budete mít určitě jednodušší. V osmi lekcích si osvojíte principy tzv. demokratické (pozitívní) výchovy, protipólu jak výchovy autoritativní, tak v současnosti přeceňované benevolentní. Vřele můžeme doporučit i lektorku  kurzu Mgr. Marcelu Anežku Kořenkovou.

Přejeme všem příznivcům Centra pro rodinu požehnaný, šťastný a zdravý nový rok. Jako dárek všem posíláme pozdrav od několika rodin ze Šumperka a okolí, které se společně zapojily do projektu Darujeme Radostnou zvěst. Čtením úryvků z evangelií(tj. radostné zvěsti), zpěvem koled a společným propojením všem připomínají Ježíšovo narození, které jsme nedávno oslavili.https://www.youtube.com/watch?v=2IUEdzqtQPo

Darujte Radostnou zvěst

Rodiče s dětmi ze šumperské farnosti společně připravují vánoční videokoláž. Jednotlivé rodiny přečtou (a mnohdy i ztvární) krátké úryvky z evangelií o „Radostné zvěsti“ a předloží Vám Ježíšovo narození z míst svých domovů. Nebudou chybět ani vánoční koledy. Naším cílem není natočit profi video, ale darovat radostnou zvěst a radovat se z toho (i u toho) také. Držte nám pěsti, ať se nám to povede.

Pro všechny manžele tu máme slíbený odkaz na video Adventní přikládání do ohně s manžely Smékalovými...https://www.youtube.com/watch?v=I0EfT_iMTTo&feature=youtu.be

Přikládáme návod, jak si dobře "přiložit" do ohně vašich vztahů...

V sobotu před první neděli adventní vám bude na webových stránkách Centra pro rodinu, Farnosti Šumperk, fcb stránkách Centra pro rodinu uložen odkaz Posezení u krbu s manžely Smékalovými, kteří takto mohou manželům a rodinám zpestřit prožívání adventu. 

Pro všechny manžele tu máme slíbený odkaz na video Adventní přikládání do ohně s manžely Smékalovými...https://www.youtube.com/watch?v=I0EfT_iMTTo&feature=youtu.be
Přikládáme návod, jak si dobře "přiložit" do ohně vašich vztahů...

Skripta pro společenství  rodin „S papežem Františkem o mši svaté"

Centrum pro rodinný život v Olomouci nabízí skripta, která obsahují náměty pro deset setkání během kalendářního roku 2019. V letošním roce jsme čerpali z promluv papeže Františka, které věnoval mši svaté a jejímu prožívání.

Materiály nabízíme zdarma, jednostranný tisk kestažení zde

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2021 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz