Centrum pro rodinu
Šumperk

731402395
cprsumperk@ado.cz

MENU

PODROBNÝ PROGRAM NA ZÁŘÍ A ŘÍJEN

- 23. září– Mše svatá pro děti v kapli farního střediska

Srdečnbě zveme rodiče na RD s dětmi. Nově nabízíme programovou nabídku rozčleněnou po měsících. 

Tábor Indiánské léto aneb Dobrodružství v divočině je ušit na míru dětem od 8 do 15. let, stojí 1100 Kč/dítě, a 900 Kč/dítě v případě, že se tábora účastní sourozenci. Probíhá od 19 do 23. července na farním středisku. Podrobnější informace vám rádi zašleme na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tábor Indiánské léto aneb Indiánem za pět dní je určen mladším dětem od 4 do 8 let. Stojí 1100 Kč/dítě, a 900 Kč/dítě v případě, že se tábora účastní sourozenci. Probíhá od 12 do 16. července na farním středisku v Šumperku, Kostelní náměstí 4. Podrobnější informace vám rádi zašleme na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A máme to tu opět, i  na podzim společně hledáme poklady. 

V úterý 29. října zveme děti od 5 do 14 let na společné prožití podzimních prázdnin. Program začíná v 8.30 na farním středisku a je ukončen v 14.

30 v parku u bývalé Mototechny. Děti se mohou těšit na podzimní tvoření, zábavné hry, opékání jablek a trdelníku na ohni aj. Program chceme spojit s návštěvou hřbitova a vzpomenout v návaznosti na dušičkové svátky na všechny zemřelé a navštívit především hroby zemřelých, o které se nikdo nestará. Prosíme, aby si děti vzaly oblečení přiměřené počasí, odpolední svačinu a 20 Kč (na dopravu a svačinku). Na program je třeba se předem nahlásit mailem na adresu Centra pro rodinu cprsumperk @ado.cz

Kontakt

Centrum pro rodinu Šumperk

Adresa: M. R.Štefánika 26, 787 01 Šumperk

Telefon: 731 402 395

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2021 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprsumperk@ado.cz